ŞAH YAPI İNŞAAT

Anahtar Teslim İnşa Şah Yapı Farkıyla

Şah Yapı 2012 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde, kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi”​ hedeflemiş bir inşaat & taahhüt firmasıdır. Şah Yapı'nın rakiplerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenle yaklaşmasıdır. Şah Yapı projenin statik, mekanik, mimari ve uygulama çizimlerinin hazırlanmasına ve projenin anahtar teslim inşa ve tefrişi aşamalarına değin en uygun çözümleri üretir.
Uzman Ekip & Titiz Çalışma
Kurumsal Süreç
Yüksek Müşteri Memnuniyeti
VİZYONUMUZ

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, inşaat sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen,  hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.

YÜZLERCE ANAHTAR TESLİM PROJE

Hayata Değer Katan Projelerimiz İle Yarınlarınızı İnşa Ediyoruz

ŞAH YAPI İNŞAAT

Güvenilir & Sağlam Yapı

Hemen Ara